GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kakelplattor 17537015

nr 1753 7015

Kakelplattor

27 st, Holland, 1700-tal, 13,5x13,5 ca

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.600 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 19 januari 2026
kl 18:07:23

19/1 18:01:09 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 2.500 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 2.500 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor